Novinky v systému

 • Společnost JANSEN AG představila na veletrhu BAU 2017 v Mnichově novinky na rok 2017. Přehled zásadních novinek a vylepšení je uveden v katalogu Novinky 2017. Zejména se jedná o druhou generaci systému Janisol Arte 2.0, nový systém „nastavovací“ fasády VISS plus, zcela přepracovaná konstrukce pro prosklené střechy včetně protipožárního řešení, mutifunkční bezpečnostní dveře a další zajímavosti. Český katalog novinek pro rok 2017 můžete stáhnout zde.

Novinky 2017


 • Od 1.5.2015 platí nový ceník vybraných profilů. Ceny zůstávají nezměněné, výrazně však rozšiřujeme sortiment profilů, které pro Vás držíme trvale skladem.

Ceník 2015


 • 28.2.2015 Společnost JANSEN AG představila na veletrhu BAU 2015 v Mnichově novinky na rok 2015. Z těch zcela významných uvádíme další vylepšení v izolovaných profilech JANISOL HI, nové možnosti otvírek v systému Janisol ARTE, nové statické profily VISS + fasádní dveře a strukturální okna VISS a v neposlední řadě možnost kombinace požárních systémů Janisol 2 a Janisol C4. Český katalog novinek pro rok 2015 můžete stáhnout zde.

Novinky 2015


 • 31.1.2013 Společnost JANSEN AG představila na veletrhu BAU 2013 v Mnichově novinky na rok 2013. Z těch zcela zásadních uvádíme novou genereci izolovaných profilů JANISOL HI a zcela nový konstrukční systém pro protipožární posuvné dveře, variantně s panikovou funkcí. Český katalog novinek pro rok 2013 můžete stáhnout zde.

Novinky 2013


 • 16.12.2012 Vydali jsme aktualizaci českého katalogu protipožárních systémů. V katalogu jsou aktualizovány sortimenty profilů jednotlivých skupin. Vyřadili jsem skupinu Janisol 3, kterou již v plné míře nahradila skupina Janisol 4. Katalog je ke stažení v sekci „Zjednodušené základní katalogy“ ve stromu projektanti i výrobci.

 • 16.11.2012 Jako každý rok i letos bude konec roku spojen s jistým omezením prodeje a dovozu materiálu JANSEN. Letošní přelom roku je v naší společnosti spojen navíc s přechodem na nový skladový a evidenční systém. Z tohoto důvodu budou omezení prodeje větší než v minulých letech. V příloze naleznete přesné informace o termínech objednávek a výdeje materiálu v tomto období.

Info


 • 23.10.2012 Katalog požárních systémů je další v pořadí aktualizovaných katalogů systémů JANSEN. Katalog v prvé řadě zahrnuje nové tvary profilů Economy 50 (mezera 10 mm) a také byly do katalogů všech systémů zahrnuty profily uvedené na trh za poslední 3 roky. Změnu zaznamenáte také u systémového kování. Zejména panikové provedení je zcela přepracované a naleznete jej pro každý systém v kompletním provedení v příslušném katalogu. Není tedy již nutné používat speciální katalog pro panikové kování. Ze systému (a tedy i z katalogů) byl vyřazen systém Janisol 3, jeho místo v odolnostech EI 60 zaujal systém Janisol 4. Všechny díly katalogu naleznete v pdf formátu v sekci ke stažení na www stránce nebo na wiki.jansencz.cz.

 • 22.8.2012 Od srpna 2012 jsme do prodeje uvolnili inovovanou řadu profilů Economy 50 (s pracovním označení 50-10). Změnily se profily rámu a křídla dveří. Mezera mezi rámem a křídlem se zvětšila z 8 na 10 mm a tím se geometrie profilů sjednotila se systémy Janisol a Janisol 2. Podrobnosti k změnám sortimentu naleznete v přiloženém partnerském dopisu.

—-

 • 11.7.2012 Právě jsme vytiskli novou verzi českého katalogu profilů s přerušeným tepelným mostem. Katalog obsahuje výsledky zkoušek dle harmonizovaných norem pro vydání CE značky na okna a dveře. Jsou zde aktualizovány již známé profilové skupiny Janisol, Janisol Primo a Janisol nerez. Nově zahrnuje poprvé loňskou novinku: JANISOL ARTE. Celý katalog si můžete stáhnout v sekci Zjednodušené zákaldní katalogy.

—-

 • 21.6.2012 Od dubna 2012 je k dispozici nový český katalog Economy-systémy. V katalogu jsou aktualizovány všechny profilové skupiny včetně nového tvaru dveřních profilů Economy 50. Jsou zde k dispozici i ITT zkoušky pro prohlášení o shodě dle harmonizovaných norem s CE značkou. Katalog je ke stažení v sekci Zjednodušené základní katalogy.

—-

 • 21.5.2012 Společnost Jansen vydala úplně nový katalog neizolovaných profilů. Katalog obsahuje zatřízení systémů dle evropských harmonizovaných norem a nabízí vystavit na konstrukce CE značku. Kompletní dokumentace je ke stažení v sekci Velký výrobní katalog na wwww nebo na wiki.jansencz.cz. Dokumentace je rozdělena (jako u všech systémů) na jednotlivé skupiny:
 1. Economy 50 dveře
 2. Economy 50 okna
 3. Economy 60 dveře
 4. Standard série
 5. Technická data